Porady prawne on-line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Kancelaria Adwokacka udostępniła możliwość skorzystania z pomocy prawnej on-line.

Za pośrednictwem formularza możecie Państwo:

 • wystąpić o poradę prawną
 • zlecić sporządzenie opinii prawnej, pisma lub umowy
 • zlecić sporządzenie pozwu, odpowiedzi na pozew, skargi, odwołania, itp.
 • wystąpić o konsultacje w zakresie prowadzenia spraw przed sądami i organami ochrony prawa

Etapy

 1. Wypełnienie formularza

  W celu skorzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, w którym należy przedstawiać pytanie prawne oraz stan faktyczny sprawy.

  Jeśli w związku z pytaniem istnieje konieczność przesłania dokumentu, proszę załączyć go za pomocą opcji „dodaj załącznik”.

  Wysłanie zapytania nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi. Wszystkie operacje wykonywane przez Kancelarie do chwili zaakceptowania wyceny porady prawnej przez Klienta są bezpłatne.

 2. Kontakt ze strony Kancelarii

  Kancelaria skontaktuje się z Państwem w celu podania kwotę na jaką zgodnie z Cennikiem została wyceniona porada prawna, ewentualnie z dodatkowym pytaniem uściślającym poradę prawną.

 3. Zawarcie umowy

  Wpłata ustalonej kwotę na konto bankowe Kancelarii, jest równoznaczna z akceptacją zaproponowanej ceny i nawiązaniem umowy.

 4. Przesłanie porady prawnej

  W momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Kancelarii, Kancelaria wysyła niezwłocznie gotową poradę prawną.

 5. Pytania dodatkowe

  Dążąc do kompleksowego rozwiązania problemu, po otrzymaniu porady prawnej maja Państwo możliwość zadania pytań związanych bezpośrednio z udzielona poradą, co nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

By skorzystać z porady prawnej on-line, proszę wypełnić Formularz.


Formularz porady on-line

Proszę wypełnić pola oznaczone gwiazdką (*) - są obowiązkowe.

checkFormAndSendEmail()) { case ContactForm::SEND_EMAIL_SUCCESS: $message = 'Dziękujemy, e-mail został wysłany!'; break; case ContactForm::SEND_EMAIL_FAULT: $message = 'Przepraszamy, wystąpił błąd e-mail nie może zostać wysłany!'; break; case ContactForm::SEND_EMAIL_FORM_NOT_VALID: $message = 'Proszę uzupełnić formularz - adres e-mail jest wymagany!'; break; default: $message = null; break; } echo '
'.$message.'
'; $contactForm->renderForm(); ?>